Schwarzkopf Professional
Plaukų modeliavimas

Šalin plaukus nuo veido

Parodykite pasauliui savo veidą – parodykite jį visą. Jums gali visai patikti ir ataugę kirpčiukai. Šiandien Jums nesiseka susitvarkyti su savo šukuosena ir apskritai - kas galėjo nutikti blogo – viskas nutiko. Gali būti, kad Jums tiesiog reikia permainų. Mes Jums parodysime geriausias idėjas pačioms gražiausioms šukuosenoms be kirpčiukų – nuo kasdienės iki ypatingai efektingos

  • Kirpčiukai, žinoma, yra madingi, bet kartais jie uždengia didelę dalį Jūsų veido. Kodėl turėtumėte slėpti gražias akis ar plaukų augimo liniją? Kartais pamėginkite atitraukti plaukus nuo veido – Jums tai gali puikiai tikti. Dauguma moterų atrodo puikiai, nušukavusios plaukus nuo veido, net jeigu jų kakta ypatingai aukšta. Geriausia tokių šukuosenų savybė yra ta, kad joms tinka bet kokio ilgio plaukai. Vienintelis puošnus segtukas trumpą elfiško stiliaus  šukuoseną pavers kerinčiai viliojančia. Ilgi plaukai staiga įgauna visiškia naują išvaizdą, šoninius plaukus suėmus aukštai ant viršugalvio.

  • Kada nušukuoti plaukai atrodo ypač gražiai

    Ką tik ištrinkti plaukai atrodo gražiai. Tačiau juos sutvarkyti ne taip jau lengva. Po balzamų ar kaukių plauko žvynelių sluoksnis tampa lygus ir glotnus. Dėl to plaukai ima sąveikauti tarpusavyje. Užuot laikę šukuosenos konstrukciją, jie tampa be galo slidūs. Tai tikrai nepadeda, ypač jeigu norite pasidaryti įmantrią šukuoseną.

    Dėl šios priežasties neverta net mėginti pasidaryti čia minėtų šukuosenų iš ką tik ištrinktų plaukų. Tačiau keletas gudrybių gali padaryti plaukus paklusnesnius. Paprasčiausiai ant sausų plaukų paskirstykite šiek tiek putų ar modeliavimo losjono ir išdžiovinkite juos džiovintuvu. Arba galite lengvai pavelti plaukus ir užpurkšti ant jų šiek tiek plaukų lako.

  • Žvaigždės su nušukuotų plaukų šukuosenomis