Schwarzkopf Professional
Plaukų modeliavimas

Ar man tiks trumpi plaukai?

Negalima neigti, kad reikia drąsos ilgiems plaukams nukirpti. Tačiau, tinkamai sušukavus, trumpi plaukai gali būti stulbinamai gražūs. Trumpų plaukų šukuosenos gali būti puristiškos, griežtos, klasiškos, rafinuotos, efektingos ar nerūpestingos. Parodysime,  kaip trumpus plaukus nešioja garsenybės ir pateiksime įvairias atitinkamas modeliavimo gudrybes.

 • Pradedantiesiems: mes nesutinkame su teiginiu „Man netinka trumpi plaukai.“ Žinome, kad taip nėra. Dažniausiai trumpi plaukai nereiškia visiškai trumpo elfiško kirpimo. Trumpais kirpimais vaidinami ir griežto kontūro kare, laiptuoti kirpimai plunksniškais kontūrais su ausis siekiančiais plaukais, ir berniukiški kirpimai paliekant ilgus viršutinius plaukus. Dauguma šių šukuosenų papuošia (beveik) visas moteris. Veido bruožams gerai išryškinti kartais reikia dramatiško kirpimo.

  Ilgaplaukė Cate Blanchett yra graži blondinė. Su nauju trumpu kirpimu ji vis dar yra graži blondinė, bet dabar jau turinti savitai išreikštą stilių. Kai „Haryje Poteryje“ ji vaidino Hermioną Granžer, ji buvo žavi. Jos nauja elfiška šukuosena tikriausiai pritraukia daugiau dėmesio nei septintasis „Hario Poterio“ serialo tęsinys. Ši elfiška šukuosena atskleidė nepaprastai patrauklią, už mielos mergaitės slypinčią moterį.

 • Trumpi plaukai reiškia nedaug priežiūros

  Pamirškite apie ilgiausią plaukų sukimą suktukais, penkiais apvaliais šepečiais ar garbanojimo žnyplėmis. Daugumą šukuosenų galima sumodeliuoti be tokio krapštymosi. Skubant ryte plaukams sutvarkyti reikia tik plokščio šepečio, penkių pirštų ir trupučio modeliavimo priemonės. Žinoma, būtina nuolat patrumpinti plaukas kas keturias – šešias savaites. Geras plaukų stilistas gali taip nukirpti plaukus, kad jie be papildomų manipuliacijų įgautų tinkamą formą.

 • Trumpi kirpimai: atkreipkite dėmesį į tinkamas proporcijas

  • Kvadratinio veido žmonėms reiktų vengti kare ir kirpimų  griežtais kontūrais. Vietoj jų reiktų rinktis laiptuotus kirpimus su kirpčiukais, kurie sušvelnina veido bruožus, juos atjaunina ir suteikia moteriškumo.
  • Siauro veido žmonėms dažnai naudingos purių plaukų šukuosenos, apvalinančios ilgą veidą. Kirpčiukai tinka, bet jie turėtų prasidėti ausų lygyje.
  • Trikampis veidas atrodo labiau subalansuotas, jei dėmesys nukreipiamas į kaktą. To pasiekiama labai ilgais kirpčiukais ar leidžiant kelioms plaukų sruogoms kristi ant kaktos - kaip Ashlee Simpson.
  • Laiptuoti kirpčiukai atsveria žemą kaktą. Tą patį daro kietai atgal nušukuoti plaukai, kaip matote Hayden Panettiere šukuosenoje.
  • Aukštą kaktą paslepia ilgi kirpčiukai.
  • Trumpi kirpčiukai dažniausiai nukreipia dėmesį nuo nosies, kuri kitu atveju gali būti dominuojančiu veido bruožu. Ir atvirkščiai, ilgi ponių kirpčiukai tik pabrėš labai išsiskiriančią nosį.